IHS Market otwiera biuro w C200 Office

2017-10-06 08:02:40

 

Do biurowca C200 Office w Gdańsku, wprowadziła się międzynarodowa firma IHS Market, która wynajęła 4 300 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Właścicielem budynku jest Euro Styl.

Biuro w obiekcie C200 Office

Biuro w obiekcie C200 Office

Nowy najemca biurowca C200 Office to firma, która specjalizuje się w ekonomicznej, finansowej i przedmiotowej analizie różnych rynków oraz wspomaganiu procesów decyzyjnych u klientów biznesowych i instytucjonalnych z ponad 165 krajów.


Biura firmy IHS Market zostały tak zaprojektowane, że każdy zespół pracuje w pokoju agilowym wyposażonym w najwyższej jakości sprzęt, stanowiska pracy umożliwiające także pracę w pozycji stojącej.

Nasze nowe biuro w Gdańsku od początku miało wspierać ambitne plany zatrudnienia ponad 100 nowych specjalistów. Wieloletnie doświadczenie w budowaniu zespołów programistycznych, pracujących w najnowszych technologiach środowisk .NET i Java, metodami Agile/Scrum, w modelu DevOps, miało ogromny wpływ na projektowanie nowej siedziby


- mówi Andrzej Dostatni, szef IHS Markit w Gdańsku.

Firma JLL reprezentowała najemcę w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków umowy najmu oraz odpowiadała za zarządzanie projektem aranżacji, opracowanym przez firmę Kreativa.

 

Źródło Urbanity.pl

 

Forum opinii

 Posty: 0

Odpowiedz