pomorskie - forum

 • Adamko Gość
  Witamy Janusza Biznesu:) Faktycznie 3 kroki do morza bleeee kto by tam chciał mieszkać :P Zazdrość to jednak paskudna cecha. • Zwirz Gość
  Olivia Star - brzmi jak przydomek gwiazdy filmów porno.
 • ARAS Gość
  Tygodnie mijają.........a tu nic , zdziwienia w polu szukać Alter Ego13 ......
 • Nadzieja Olender Gość
  Po kolejnej nieprzespanej nocy- Dość hałasu w nocy!! Słychać na Kręckiego!! Okoliczni mieszkańcy się nie liczą? To buczenie 24 godziny na dobę nie daje normalnie żyć!!! Co to- agregaty prądotwórcze? Dla czego non stop? Przyjcie do mnie i spedcie noc w moim domu- to zobaczycie. NIE IDZIE SPAĆ. Żeby wypadek na budowie jakiś się zdazył wiekszy! Dzwig jakiś runąl. Życzę wam tego!
 • Nadzieja Olender Gość
  Dość hałasu w nocy!! Słychać na Kręckiego!! Okoliczni mieszkańcy się nie liczą? To buczenie 24 godziny na dobę nie daje normalnie żyć!!! Co to- agregaty prądotwórcze? Dla czego non stop? Przyjcie do mnie i spedcie noc w moim domu- to zobaczycie. NIE IDZIE SPAĆ. Żeby wypadek na budowie jakiś się zdazył wiekszy! Dzwig jakiś runąl. Życzę wam tego!
 • Marcin Gość
  Prl juz dawno odszedł a my wracamy do klocków. Co za debilizm i brak gustu...
 • Luki Gość
  Szkoda,że te wieżowce nie są tak przynajmniej po 100 metrów. Lepiej by wyglądało to centrum,a tak to takie klocki. Choćby miało by ich być mniej o połowe. Szkoda!
 • Zainteresowany Gość
  Chyba jest bład w opisie bo w drugim etapie będą też 3 budynki...
 • oszukany Gość
  OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Jacek Nowakowski zleca prace do wykonania płaci za pierwsze faktury. Firmy nabierają zaufania, po czym zleca coraz więcej robót i już przestaje płacić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt firm na kilkadziesiąt milionów złotych. W tej chwili sprawę prowadzi Policja - Wydział Przestępczości Gospodarczej i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkich poszkodowanych uprasza się o zgłaszanie do wymienionych instytucji. Przy jakichkolwiek
 • zaspianka Gość
  Biurowce powstaną. Inwestor prowadzi rozmowy z miastem, bo tam nie ma dojazdu. Prawdopodobnie w tym roku wystąpi o pozwolenie na budowę.