Miniaturka Słoneczny Staw II

Słoneczny Staw II Żyrardów Mieczysławowska 10

Współtworzyli
GrandGrand42
AJSI DEVELOPMENT8

Słoneczny Staw II

Mieczysławowska 10
Żyrardów
woj. mazowieckie

Informacje

Ważne
    Budowany, żyrardowski budynek mieszkalny przy ul. Mieczysławowskiej 10. Budynek to inwestycja deweloperska firmy AJSI Development. W odległości 494 metrów znajduje się Osiedle Okrzejówka, 609 metrów dalej znajduje się Galeria Galeria Dekada Żyrardów, a 788 metrów dalej znajdują się Lofty de Girarda.
Informacje
Budynek
mieszkalny
w budowie w budowie
niska
AJSI Development

Dane techniczne
4
1
72
45

Informacje dodatkowe

Ważne
  • powierzchnia mieszkań kształtuje się od 32 do 75 metrów kwadratowych;

Wiadomości
strona:

Wyświetlono 1458 razy | Ostatnio zmodyfikowano - 2016-03-01 08:53:55

Lokalizacja - mapa - dojazd

Powiązane firmy

W pobliżu:

Forum opinii Słoneczny Staw II

 Posty: 6
 strona: [1]
Żyrardowianka - Gość

 2016-03-07, 20:05:33

Witam wszystkich.

Interesująca lokalizacja, w sumie fajne mieszkanka się zapowiadają. Miałam zamiar wziąć na kredyt jedno z mieszkań w tym pierwszym budynku, ale cena była jeszcze nie na moją zdolność kredytową, obecnie ceny spadły więc się bardzo mocna zastanawiam nad tą ofertą.

Może ktoś z obecnych mieszkańców mógłby dodać od siebie, jakąś opinie na temat tego osiedla staw słoneczny, czy jak mu tam.
Jakie opłaty i otoczenie, jakie wrażenia ogólne w tego rejonu ?

Pozdrawiam z Wiskitek.
jacek - Gość

 2016-11-27, 18:46:30

Dzisiaj oglądałem miejsce nowie inwestycji tego "dewalopera" Słoneczny Staw II. Pewna miła młoda pani, właścicielka mieszkania Słoneczny Staw ostrzegła mnie przed kupnem. Stwierdziła, że nigdy w życiu nie kupiła by mieszkania od niego gdyby wiedziała co ją czeka z jego strony. Dzięki niej zainteresowałem się bardziej inwestycją i w ten sposób znalazłem się tutaj. Podziękowania dla miłej Pani.
Julia - Gość

 2016-12-13, 10:11:57

Witam!

Właśnie podjęliśmy decyzję o zakupie mieszkania w Słonecznym Stawie II. Na szczęście nie podpisaliśmy jeszcze żadnej umowy i trafiłam tutaj. Prawdę mówiąc jestem w szoku! Miejsce super i warunki "obiecane" też, a teraz okazuje się, że jest ogromne ryzyko, że drugi budynek też będzie budowlanym bublem :-( Chyba nie będziemy ryzykować......
Właściciel mieszkania - Gość

 2017-02-18, 21:53:47

Każdy kto chce żyć spokojnie i cieszyć się ze swojego własnego M1, M2 czy M3 niech trzyma się od Słonecznego Stawu II z daleka. Wszystkie negatywne komentarze powyżej są niestety prawdziwe. Deweloper nie bierze odpowiedzialności za wady w budynku i lokalach, które sprzedał. Unika kontaktu, w celu rozwiązania kwestii spornych. Liczy na to, że to właściciele lokali będą finansowali jego i jego inwestycje. Pomimo, że sprzedał lokale i udziały w częściach wspólnych uważa się za pana na włościach. Nie liczy się ze zdaniem Współwłaścicieli.... Uwaga również na administratora/ zarządce którego wskazuje Deweloper. Relacja w układzie. Zamiast reprezentować interesy Wspólnoty w jak najlepszej wierze, chce tylko zabezpieczyć interesy dewelopera i wyciągnąć jak najwięcej korzyści (PLNow) ze Wspólnoty.... Przykre
Gosciu - Gość

 2017-07-16, 00:25:50

Znam tego budowniczego - oszust i chachment, weźmie pieniądze i nic nie wybuduje.
wnikliwy - Gość

 2017-07-16, 00:28:20

Trzymajcie się od tej budowy jak najdalej, radzę z dobrego serca.

Odpowiedz