Kolejny hotel Holiday Inn w Warszawie

2017-10-09 10:35:20

 

Podpisana została umowa franczyzowa, pomiędzy jedną z czołowych firm hotelarskich na świecie, a 5th Avenue Holding, która dotyczy realizacji hotelu Holiday Inn Warsaw Mokotów.

Holiday Inn Warsaw Mokotów - projekt

Holiday Inn Warsaw Mokotów - projekt

Holiday Inn Warsaw Mokotów to 370 pokoi hotelowych oraz jedna z największych sal konferencyjnych w stolicy, gdzie będzie można zorganizować m.in. targi branżowe.


W charakterystycznym dla tej marki uniwersalnym Open Lobby goście będą mogli korzystać z oferty gastronomicznej, pracować, spotykać się, wypoczywać i nawiązywać znajomości.

Umowa franczyzowa IHG z 5th Avenue Holding, dotyczy już drugiego hotelu, a jego poprzednikiem jest 167-pokojowy Holiday Inn Express Warsaw Mokotów.

Miguel Martins, dyrektor ds. rozwoju IHG w Polsce, powiedział:

Bardzo cieszymy się ze współpracy z 5th Avenue Holding nad kolejnym hotelem Holiday Inn w Warszawie. W ciągu ostatnich dziewięciu lat liczba gości krajowych w tym mieście wzrosła o 70%, a zagranicznych - o 46%, dlatego tak chętnie zwiększamy swoją obecność w mieście szybko zyskującym status jednego z największych centrów turystycznych i biznesowych w Europie Wschodnie.


Jakub Robel, prezes zarządu 5th Avenue Holding, powiedział:

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IHG nad tym projektem i spodziewamy się, że Holiday Inn Warsaw Mokotów będzie się cieszyć popularnością wśród gości biznesowych i turystów w Warszawie.

 

Źródło Urbanity.pl

 

Forum opinii

 Posty: 0

Odpowiedz