Dobiegła końca budowa aparthotelu WolskaKwadrat w Warszawie

2017-05-16 12:49:14

 

Budowa warszawskiego aparthotelu WolskaKwadrat wchodzi w ostatni etap realizacji. Dotychczas nabywców inwestycji, która realizowana jest przez firmę Dantex, znalazło 65 proc. lokali.

Wizualizacja aparthotelu przy ulicy Wolskiej 2 w Warszawie

Wizualizacja aparthotelu przy ulicy Wolskiej 2 w Warszawie

Na budowie projektu WolskaKwadrat trwają ostatnie prace wykończeniowe i dekoracyjne poszczególnych mikro apartamentów. Wykonawca rozpoczął również aranżację otoczenia. Jeszcze w tym miesiącu budynek ma otrzymać pozwolenie na użytkowanie.


W 9-kondygnacyjnym budynku powstają pierwsze w Warszawie lokale, w systemie condo wykończone i wyposażone "pod klucz". Mikro mieszkania w obiekcie mają metraże od 14 do 31 metrów kwadratowych, a ich cena zaczyna się od 149 000 zł. Dotychczas nabywców znalazło już 65 proc. lokali.

W holu głównym budynku WolskaKwadrat znajduje się recepcja wraz z ochroną, zaś codzienną obsługą i sprawnym funkcjonowaniem aparthotelu zajmie się doświadczony operator z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem.

Otwarcie budynku zaplanowano na jesień bieżącego roku, ale firma Dantex już planuje w niedalekiej przyszłości budowę kolejnego obiektu tego typu.

 

Źródło Urbanity.pl

 

Inne wiadomości o WolskaKwadrat


Ruszyła sprzedaż mikro-mieszkań przy Wolskiej w Warszawie Data 2015-08-19

Forum opinii

 Posty: 0

Odpowiedz