Miniaturka Na Lotnisku 1

Na Lotnisku 1 Kraków

Współtworzyli
GrandGrand182

Na Lotnisku 1

Kraków
woj. małopolskie

Informacje

Ważne
    Piętrowiec Na Lotnisku 1 będzie stał w Krakowie w granicach dzielnicy Mistrzejowice przy Broniewskiego, Urbanowicza. Konstrukcja obiektu infrastruktury turystycznej rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2016 i dobiegnie końca w 22 miesiące. Nieruchomość jest projektem deweloperskim Acatom, natomiast Przedsiębiorstwo Budowlane MK-BUD z Krakowa jest generalnym wykonawcą. Niedaleko znajdują się gmach Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera, Osiedle Złota Jesień oraz budynek Okulickiego 59.
Informacje
Budynek
mieszkalny
handlowo-usługowy
w budowie w budowie
wysokościowa
Mistrzejowice
2016 - styczeń
2017 - listopad
Acatom

Dane techniczne
10
1
148
6 szt.

Informacje dodatkowe

Ważne
  • metraże mieszkań kształtują się od 19 do 135 metrów kwadratowych;

Wiadomości
strona:

Wyświetlono 2919 razy | Ostatnio zmodyfikowano - 2017-10-25 09:10:16

Lokalizacja - mapa - dojazd

Powiązane firmy

Forum opinii Na Lotnisku 1

 Posty: 2
 strona: [1]
zidan1 - Gość

 2017-11-07, 09:18:24

Uwaga MK Bud z kraków i Acatom to niemal te same fimy i ci sami ludzie .

Pracowałem dla nich kilka razy, tym razem miarka się przebrała. Radze głęboko się zastanowić zanim podejmiecie współpracę jako Podwykonawcy.albo będzie niska cena albo szukanie dziury w całym. Bardzo dziwni kierownicy robót umywaja ręce od wszystkiego i zwalaja na biuroa biuro na kierowników i nikt nie chce podpisac protokołow.
Dokładnie analizujcie umowę, uważajcie na regulaminy i opisy typu "i podwykonawca wykona wszelkie pozostałe roboty związane z realizacją zakresów ", najlepiej monitorujcie negocjacje i zainstalujcie aplikacje do nagrywania rozmów , jeśli tylko nie ma frontu robót budowlanych lub blokują wam termin z umowy piszcie pisma maile i itp ,trzymajcie krótkie terminy płatności 14 dni lub płatnosci Skonto. a wpis brak wydania protokołu i wpłaty upoważnia do opuszczenia budowy to podstawa. Jak nien chcesz jesć wody z chlebem to się zastanówcie i policzcie dwa razy.
zidan2 - Gość

 2017-11-07, 09:20:01

Uwaga klienci > wykionuja roboty niezgodnie z projektem , mam sporo zdejć jako dowód. zażadajcie zdjec z etapów realiazcji i wglad w protokoły odbiorów poszcególnych robót .

Odpowiedz