Park handlowy Karuzela powstanie w Świebodzinie

2016-11-17 07:16:24

 

W przyszłym roku ruszy budowa kolejnego parku handlowego pod szyldem Karuzela, tym razem w Świebodzinie w województwie lubuskim. Realizacja obiektu potrwa około siedem miesięcy.

Wizualizacja parku handlowego Karuzela w Świebodzinie

Wizualizacja parku handlowego Karuzela w Świebodzinie

W pierwszej połowie przyszłego roku rozpoczną się prace budowlane nowego parku handlowego Karuzela w Świebodzinie. Miasto ma 23 tysiące mieszkańców i jest położone strategicznie na skrzyżowaniu drogi ekspresowej S3 i drogi krajowej nr 92 (dawniej DK nr 2).


Karuzela w Świebodzinie będzie miała około 9 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowo-usługowych, w tym sklepy Intermarche i Bricomarche. Łącznie w 1-kondygnacyjnym kompleksie znajdzie się 10 lokali handlowo-usługowych. Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking samochodowy na 270 stanowisk.

Doskonałe położenie przy głównym skrzyżowaniu w Świebodzinie zapewnia bardzo duży zasięg oddziaływania projektu. Dzięki zakończonym procedurom planistycznym i wydanemu już częściowo pozwoleniu na budowę długość procesu przygotowania projektu zmniejsza się do minimum


- mówi Sarah Klebeko z Karuzeli.

Koszt realizacji projektu to około 35 milionów złotych. Budowa Karuzeli potrwa około siedmiu miesięcy. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma Retail Concept.

 

Źródło Urbanity.pl

 

Forum opinii

 Posty: 0

Odpowiedz