Miniaturka Osiedle Jarzębinowe

Osiedle Jarzębinowe Łódź

Współtworzyli
GrandGrand263
Wo92Wo9292
BoyakkiBoyakki30

Osiedle Jarzębinowe

Łódź
woj. łódzkie

Informacje

Ważne
    Osiedle Jarzębinowe stoi w mieście Łódź w obrębie dzielnicy Bałuty przy Okopowej, Górniczej, Zgajnikowej. Budowa budynków mieszkalnych rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2012 i dobiegła końca w 43 miesiące. Spółki Eiffage Polska Budownictwo z Warszawy i RE-Bau są generalnymi wykonawcami obiektu, natomiast w budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała spółka Echo Investment. Nieopodal znajdują się budynek Plater 18, budynek Górnicza 2 i budynek Sun Tower.
Informacje
Zespół budynków
mieszkalny
ukończony ukończony
średniowysoka
Bałuty
2012 - styczeń
2015 - sierpień
Echo Investment

Dane techniczne
6
1
217

Informacje dodatkowe

Ważne
  • osiedle składa się z dwóch 5-piętrowych budynków zaprojektowanych na wspólnej kondygnacji stanowiącej parking podziemny;
  • wartość umowy zawartej pomiędzy inwestorem i generalnym wykonawcą to 19,2 mln zł netto;
  • w I etapie "Osiedla Jarzębinowego" powstanie 120 mieszkań o powierzchni wahającej się od 32 do 87 mkw;
  • II etap inwestycji to 97 mieszkań o powierzchni od 32 do 113 mkw;

Wyświetlono 1710 razy | Ostatnio zmodyfikowano - 2016-05-22 10:30:39

Logo Osiedle Jarzębinowe

Lokalizacja - mapa - dojazd

Powiązane firmy

Zdjęcia z budowy Osiedle Jarzębinowe

Zdjęcie z budowy Zdjęcie z budowy Zdjęcie z budowy Zdjęcie z budowy Zdjęcie z budowy Zdjęcie z budowy

Wizualizacje Osiedle Jarzębinowe

Wizualizacje Osiedle Jarzębinowe - Materiały inwestora Wizualizacje - Materiały inwestora Wizualizacje Osiedle Jarzębinowe - Materiały inwestora Wizualizacje - Materiały inwestora

Forum opinii Osiedle Jarzębinowe

 Posty: 5
 strona: [1]
Marcin - Gość

 2015-06-19, 14:06:44

6kondygnacji nadziemnych - jak do dumnie brzmi w jednym z największych miast w Polsce. Oby tak dalej, na pewno kiedyś Łódź będzie metropolią z chodź jednym 55 kondygnacyjnym wieżowcem
Czesiek - Gość

 2016-03-22, 00:08:10

:) z pewnością, jak tylko zabraknie miejsca dla atrakcyjnych budynków zaczną pewnie budować te 55 kondygnacyjne. Ale na razie głowa do góry, możemy się cieszyć, że ten czas jeszcze nie nadszedł.
Wiesław - Gość

 2017-10-05, 09:45:01

Cześć,

Jak się tam mieszka?

aris - Gość

 2017-11-05, 21:59:26

Mając porównanie z warszawą na Rydygiera, też nowe budownictwo, budynki na okopowej (mieszkam w B1) sa lepiej zrobione. Mniej słychać sąsiadów, nie ma problemów z zapachami z innych mieszkań i powiedziałbym jest chłodniej latem.

Dojazd zbiorkomem jest przyzwoity a samochodem zupełnie dobry, można wyjechać w wiele różnych kierunków. To jest jedno z bardzo nielicznych dobrze skomunikowanych nowych osiedli w Łodzi.

W pobliżu (ja wiem, z 500m?) jest mała piekarnia, sklep ogólnospożywczy, poczta i sklepik z prasą i artykułami chemicznopapierniczoróżnymi.

Z wad - typowe: Ściany pękają na łączeniach bloczków i tych takich dźwigarów niestety, nawet po 2 latach, a budowa budynku obok dość mocno dokucza. Szczególnie bardzo mocna lampa na dźwigu zostawiana na noc która świeci prosto w okna, jak ktoś ma sypialnie od zachodniej strony... no to już dawno nie ma.

Co gorsza jak ten budynek co teraz robią skończą zaraz zaczynają następny obok i tak w koło macieju.

Generalnie jest git, polecam.
aris - Gość

 2017-11-05, 22:06:59

...ciąg dalszy bo brakło znaków.

W pobliżu jest też leclerc (duży, drogi ale dobrze zaopatrzony supermarket).

Placyk zabaw między A1 a A2 bardzo aktywny, jednym to przeszkadza innym nie, ale z pewnością dzieci na osiedlu jest dużo.

Sąsiedzi w A1, A2 i B1 są spoko, awantury bardzo sporadyczne i żadna patologia. Wieczorami w piątki i soboty latem bywa głośno, ale jak ktoś chce w takim czasie ciszę, powinien szukać domu a nie bloku.

Miejsca parkingowe pod budynkiem bardzo ciasne, autem pokroju Chryslera 300C się w wielu nie zaparkuje, ale można wybrać takie gdzie tego problemu nie ma bo jest na wprost od wjazdu - trzeba wystarczająco wcześnie kupić mieszkanie.

...chyba nic więcej niż nie pamiętam.

Odpowiedz