Empik wkracza do galerii Dekada

2018-01-08 10:13:05

 

Największa na polskim rynku sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki pojawi się w trzech obiektach handlowych Dekada. Komercjalizacją parków handlowych tej sieci zajmuje się firma BOIG Property Consulting.

Projekt Dekady Nysa

Projekt Dekady Nysa

Spółka Dekada podpisała umowy z siecią Empik, której sklepy pojawią się w Dekadzie Nysa, Konin i Mińsk Mazowiecki, a także w rozbudowanej Dekadzie Ciechanów.


Salony Empik w Dekadzie Konin, Mińsk Mazowiecki i Ciechanów zajmą lokale o powierzchni ponad 250 mkw., w Dekadzie Nysa - ponad 350 mkw.

Lokale o powierzchni między 200 a 1 000 mkw. zajmą takie brandy jak m. in. Deichmann, Martes Sport, 4F, Rossmann czy RTV Euro AGD. Współpraca z marką Empik to istotny krok, dzięki któremu konsumenci zyskają dostęp do szerokiej oferty dóbr kultury i rozrywki

- mówi Wojciech Nowakowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Komercjalizacji w spółce Dekada SA.

W planach na 2018 roku jest budowa galerii handlowej Dekada w Nysie. 2-kondygnacyjny budynek będzie oferował 19 000 mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się około 80 sklepów, restauracje oraz strefa rozrywki z 4-salowym kinem.

W bieżącym roku rozpocznie się realizacja Dekady Konin i Dekady w Mińsku Mazowieckim. Projekty będą realizowane we współpracy z PKP SA i jej spółką zależną XCity Investment. Dekada w Mińsku będzie galerią typu strip mall.

 

Źródło Urbanity.pl

 

Forum opinii

 Posty: 0

Odpowiedz