Ronson rozpoczyna realizację II etapu Vitalii

2017-10-11 11:31:15

 

Niebawem rozpocznie się budowa II etapu wrocławskiego osiedla Vitalia, a już teraz ruszyła przedsprzedaż mieszkań, która potrwa do 28 października. Deweloperem projektu jest Ronson Development.

Gotowy I etap osiedla Vitalia

Gotowy I etap osiedla Vitalia

Drugi etap osiedla Vitalia we Wrocławiu składa się z 83 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Lokale trzypokojowe o powierzchni od 53 do 70 metrów kwadratowych są dostępne w cenie za 321 000 zł. Z kolei mieszkania dwupokojowe w metrażach od 39 do 55 mkw., można zakupić od 242 000 zł. Na wrocławskiej Klecinie Ronson oferuje również dwukondygnacyjne antresole z tarasami (75-110 mkw), podzielone na trzy lub więcej pokoi. Ich ceny zaczynają się od 411 tys. zł.


Budowa drugiego etapu rozpocznie się w ciągu najbliższych tygodni. Obecnie deweloper finalizuje wybór generalnego wykonawcy inwestycji.

Pod koniec września oddany został pierwszy etap osiedla Vitalia, w którym powstało 139 mieszkań, z czego prawie 80 proc. zostało sprzedanych.

W ciągu kilku tygodni przy osiedlu powstanie też pierwszy plac zabaw. Po ukończeniu wrocławskiej inwestycji do dyspozycji lokatorów będą m.in. plenerowa siłownia, plac zabaw czy samoobsługowa stacja rowerowa.

 

Źródło Urbanity.pl

 

Forum opinii

 Posty: 0

Odpowiedz