ZALOGUJ SIĘ DO KONTA ''PRO'' NA URBANITY.PL, ODSŁANIAJ KONTAKTY BIZNESOWE I POZYSKAJ NOWE ZAMÓWIENIA NA INWESTYCJACH W CAŁEJ POLSCE.

Pozwolenie na budowę II etapu Bulwarów Książęcych

2017.10.12

Deweloper BPi Polska uzyskał pozwolenie na realizację drugiego etapu kompleksu Bulwary Książęce we Wrocławiu. Jednocześnie firma poinformowała, że 75 proc. mieszkań z pierwszego etapu zostało sprzedanych.

Bulwary Książęce to kompleks mieszkaniowy, który powstaje u zbiegu dwóch ramion Odry przy Moście Pomorskim we Wrocławiu. Na działce przy ulicy Księcia Witolda 11 na wyspie Kępa Mieszczańska, zrealizowany zostanie projekt oferujący wysokiej klasy mieszkania typu Comfort o wysokości 2,68m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82m.

W I etapie inwestycji powstanie 175 mieszkań, z czego 75 proc. znalazło już swoich nabywców. W II fazie projektu znalazło się kolejne 177 lokali. BPi Polska posiada już pozwolenie na budowę dla tej części Bulwarów Książęcych.

Praktycznie każde mieszkania posiada duży taras, balkon, a lokale znajdujące się na pierwszym piętrze - ogródki. Mieszkańcy kompleksu będą mogli korzystać również z terenów zielonych zlokalizowanych na wewnętrznym patio.

Poniżej zabudowy mieszkalnej Bulwarów Książęcych powstanie pieszy pasaż ze sklepami, restauracjami i innymi lokalami handlowo-usługowymi.

Rozpoczęcie prezentacji mieszkań, które znajdą się w II etapie inwestycji Bulwary Książęce zaplanowane jest na koniec tego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.