Powraca temat budynku w miejsce marketu EPI we Wrocławiu

2014-04-28 08:10:56

 

Pierwotna wersja budynku

Pierwotna wersja budynku

Po latach ciszy, powraca temat budowy budynku przy skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i Swobodnej we Wrocławiu, w miejscu, gdzie obecnie stoi market EPI. Jak czytamy w "Gazecie Wrocławskiej" inwestor nadal jest zainteresowany budową obiektu, jednak już z nowym projektem.

Według pierwotnych planów na działce w centrum Wrocławia miał powstać około 70-metrowy budynek z luksusowymi apartamentami. Plany właściciela EPI Michała Koselę, powstrzymał kryzys gospodarczy, który wybuchł w 2007 roku.


Po prawie siedmiu latach przerwy powraca temat budowy. Obecnie inwestor pracuje nad nowym projektem, w którym mają pojawić się biura. Parter obiektu zająć ma market EPI. Jednak sam projekt ma znacznie różnić się od pierwotnego.

Nie wiadomo jednak, kiedy rozpocznie się budowa biurowca. Można się jedynie domyślać, że nowy budynek nie powstanie w ciągu najbliższych trzech lat, gdyż same prace projektowe potrwają około roku, a sama budowa następne dwa lata.

 

Źródło Gazeta Wrocławska

 

Forum opinii

 Posty: 3

 strona:  [1]
Oby sie udało wybudować - Gość

 2014-10-27, 09:34:16

Super projekt oby nie został zmieniony to właśnie ten budynek moze byc wizytówką Wrocławia- lokalizacja kształt i kolorystyka super!!!!
Kiedy budowa? - Gość

 2017-01-09, 19:48:16

Przynajmniej jakiś konkretny project biurowca a nie jakieś karły bez charakteru. Ten jest mega! Oby budowa ruszyła jak najszybciej. Powodzenia dla inwestora za rozmach I dobry gust!
Jaco - Gość

 2017-01-24, 19:07:37

Najlepszy i najbardziej imponujący projekt biurowca we Wrocławiu!! Oby zakończył się powodzeniem i inwestor nic nie kombinował - jest super ekstra! Powodzenia w realizacji.

Odpowiedz