Wrocław - forum

 • Magda Gość
  Witam, czy ktoś wie czy jest dostępne jakieś forum internetowe dla mieszkańców LC Corp Soltysowicka 32?
 • Radek Gość
  A miał być piętrowy parking dla Rynku. Ale co tam parking. Urzedasy
 • rei Gość
  Wreszcie coś z tego budynku wyniknie. Potencjał zbyt wielki by był zlepkiem biur.
 • MIMI Gość
  Z budynkiem 6.1 to już przesadzili doklejając go prawie do budynku 6.2 od strony WSCHODNIEJ , nie dosyc ,że to mało widna i słoneczna strona to jeszcze mieszkania zasłonięte w na całej wysokości. Wychodzisz na balkon bloku 6.2 i podajesz rękę sąsiadowi w sąsiednim bloku:)
  Przy 6.4 i 6.5( w którym mieszkam) jeszcze zostało parę metrów przestrzeni , ale w następnych to już nawe na położenie Chodnika nie ma , nie mówiąc o zielonej przestrzeni do życia. Tragedia przy kupnie 6.4 mówiono o jeszcze jednym , ale nikt nie wspominał o kolejnych DWÓCH i TO 17 PIETER . BESZCZELNOŚĆ
 • Paweł Gość
  Z wieżowcami to już całkiem poszli po bandzie, stawiają cztery KLOCE w tak bliskiej odległości ,że Ci mieszkańcy niższych kondygnacji nigdy słońca nie zobaczą, a przeciez to nie biurowce tylko budynki nieszkalne.
  Gdzie jakaś przestrzeń życiowa wokół , gdzie postawić np. drugi samochód bo garaży mało , ulczka waska?
  Dwie windy na osiem mieszkań w bloku 17 pieter ? APARTAMENTY ? tylko chyba w/g dewelopera.
  Prawdziwa Szuflandia
 • max Gość
  póki co inwestor nie interesuje się potencjalnymi nabywcami mieszkań :( ja bym w takim czymś zamieszkała, ale telefony u nich głuche, na maile nie odpisują, porażka :(
 • Karol Gość
  Mieszkania w bardzo dobrym położeniu. Blisko do Parku na spacery z dziećmi i psem. Same budynki też prezentują się, bardzo dobrze, widać, że są estetycznie zaprojektowane. Dzielnica spokojna, jest gdzie wypoczywać po dniu pracy. Dla mnie rewelacja!
 • mieszkańcy osiedla Gość
  Przeklęty budynek na wykradzionym osiedlowym trawniku , mieszkania dla prezesa, rady nadzorczej, księgowej i pełnomocników zarządu spółdzielni mieszkaniowej Metalowiec. Szwindel śmierdzący na kilometr. Przekręt taki sam jak reprywatyzacja kamienic w Warszawie i wielu miastach. Prezydent Wrocławia i architekci są zamieszani w aferę gruntową.
 • Retro jest w modzie! Gość
  Jasny gwint ale masakrycznie brzydki?!# Komu się to w ogóle będzie podobać?! #
 • autor Gość
  Czy to naprawdę powód do dumy ?
  Czy nie jest to okupione zdrowiem i łzami ?
 • Mieszkaniec Gość
  Ciekawe czy ulice retro przy tym biurowcu tez wyremontuja czy zostanie taka jak ja Adolf Hitler zostawił w 45-tym?
 • Lia-r Gość
  Nikt nie będzie w tym miejscu budował XIX-wiecznego historyzmu, bo tamta epoka się skończyła. Może w ogóle walnąć tutaj gotycką katedrę z kamienia wapiennego?
  Widziałbym tutaj jakiś neohistoryzm, ale sięgający do dokonań architektury 20-lecia. Może neoekspresjonizm, ostatnio popularny w Niemczech? Albo ceglany modernizm w stylu Komendy na Podwalu? Powstałaby ładna brama do Starego Miasta z ekspresjonistycznym gmachem poczty i młodszym bratem naprzeciwko Galerii.