Erbud wykonawcą galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze

2013-12-20 18:36:44

 

Centrum Handlowe Nowy Rynek

Centrum Handlowe Nowy Rynek

 

Generalnym wykonawcą jeleniogórskiej galerii handlowo-usługowej została firma Erbud S.A. Wartość umowy wynosi 133,7 mln zł. Budynek zostanie oddany do użytku do października 2015 roku.

 

 

 

Inwestorem i zleceniodawcą galerii Nowy Rynek jest Euro Mall Polska XXIII Sp. z o.o.


Galeria powstaje przy ulicy Obrońców Pokoju w Jeleniej Górze. Na powierzchni 24 tys. mkw. powstanie 115 lokali handlowo-usługowych. Dla zmotoryzowanych przygotowanych zostanie 800 miejsc parkingowych. Na działce inwestycji stoi już pawilon handlowy Komfort, który w przyszłości stanie się częścią inwestycji

 

Źródło mat.pras/Urbanity.pl

 

Inne wiadomości o Centrum Handlowe Nowy Rynek, Erbud


Erbud buduje Nowy Rynek w Jeleniej Górze

Ruszyły prace budowlane na działce przy alei Jana Pawła II w Jeleniej Górze, gdzie powstanie centrum handlowe Nowy Rynek. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Erbud, która do tej pory rozebrała dotychczasową zabudowę i obecnie prowadzi roboty fundamentowe.


Eurocentrum Office Complex: budowa II etapu w przyszłym roku

Jak podaje portal Propertynews.pl w III kwartale 2014 roku ruszyć ma budowa II etapu biurowca Eurocentrum Office Complex zlokalizowanego przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Inwestor - firma Capital Park - planuje przeznaczyć na ten cel około 140 milionów złotych.


Prace wykończeniowe Pogodnego Centrum w Oleśnicy

W Oleśnicy trwają prace budowlane na budowie centrum handlowego Pogodne Centrum - inwestora Rank Progress S.A. Obecnie trwają prace wykończeniowe i przygotowania do przekazywania lokali najemcom. Oficjalne otwarcie budynku zaplanowano na I kwartał przyszłego roku.


Erbud wykonawcą biurowca Sobieski Business Park

Generalnym wykonawcą warszawskiego budynku biurowo-usługowego Mangalia, który powstanie przy ulicy Mangalia, została firma Erbud S.A. Wartość podpisanej umowy to 31,7 mln zł netto. Deweloperem projektu jest firma Arkady Sobieskiego Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie.


Erbud wykonawcą Perly Verona w Krakowie

Erbud S.A. został wybrany na generalnego wykonawcę obiektu mieszkalnego wielorodzinnego, realizowanego pod nazwą Perla Verona. Inwestycja powstanie przy ulicy Pułaskiego w Krakowie, a wartość podpisanej umowy, pomiędzy wykonawcą a inwestorem, wynosi 15,7 mln zł netto.


W Brodnicy rozpoczęła się realizacja Galerii Dekada

Rozpoczęła się budowa centrum handlowego Dekada w Brodnicy. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Erbud, która wybuduje budynek znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Sądowej i Sienkiewicza.


Nowa marka sportowa w Pogodnym Centrum

Do grona najemców Pogodnego Centrum w Oleśnicy dołączył Martes Sport. Inwestorem galerii, której otwarcie planowane jest na pierwszy kwartał bieżącego roku jest firma Rank Progress SA.


Zgodnie z planem przebiegają prace na budowie Galerii Piła

Trwa budowa kolejnej inwestycji firmy Rank Progress SA - Galerii Piła. Według zapewnień przedstawicieli inwestora, prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Oddanie galerii do użytku planowane jest na IV kwartał 2014 roku.


Erbud z kontraktem na 13,4 mln zł

Erbud S.A. wybuduje centrum logistyczne w Jaworzańskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Firma podpisała umowę z zleceniodawcą - Nova Trading SA - o wartości 13,4 mln zł. Zakończenie budowy zaplanowano na wrzesień 2014 roku.


Erbud wybuduje Promenady Wrocławskie we Wrocławiu

Erbud SA został wybrany na generalnego wykonawcę kompleksu mieszkalnego Promenady Wrocławskie we Wrocławiu. Wartość podpisanej umowy wynosi 30,6 mln zł netto. Inwestorem projektu jest spółka Promenady II VD Sp. z o.o.

 Posty: 0
 [Forum Jelenia Góra]

Odpowiedz